Zadzwoń

+48 796 796 129

Zabudowy serwisowe

Zabudowy serwisowo-warsztatowe to system mebli przystosowanych do wygodnego przechowywania i transportu różnego rodzaju narzędzi, drobnych detali i akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia serwisu u klienta.

Korzyści

  • Dzięki odpowiedniej zabudowie transport jest bezpieczny. Stabilna, zgrzewana konstrukcja zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się narzędzi i innego sprzętu serwisowego wewnątrz auta.
  • Odpowiednio posegregowane narzędzia, znajdujące się na półkach, w szufladach i regałach są zawsze w zasięgu ręki. Serwisant nie traci czasu, aby je odszukać.
  • Zabezpieczony sprzęt nie niszczy się podczas przewożenia, co przedłuża jego żywotność.
  • Większa liczba obsłużonych klientów – dzięki zabudowie serwisant może szybciej wykonać swoją pracę.
  • Profesjonalizm – klient widząc Wasz pojazd wie, że podjął właściwą decyzję i współpracuje z fachowcami, którzy szanują swój warsztat pracy i są właściwie przygotowani do wykonania zadania.

Koszty

Na pierwszy rzut oka pojawia się myśl, że zabudowa kosztuje „majątek”. Nic bardziej mylnego – koszt podstawowego systemu zaczyna się od 820 zł netto!!!

Masa

Współczesne moduły zabudowy serwisowej nie obciążają znacznie samochodu. Zastosowanie aluminium i odpowiedniej konstrukcji powoduje, że masa pojedynczego modułu wynosi poniżej 30 kg.

Montaż

Montaż modułu zabudowy serwisowej to nic skomplikowanego. Moduły są w całości zmontowane, pozostaje tylko ich montaż w samochodzie.

Do każdego modułu jest dołączany uniwersalny zestaw montażowy. Należy tylko zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia takie jak wkrętarka i komplet kluczy, aby po niespełna godzinie moduł był na stałe zamontowany.

Jeśli natomiast nie czujecie się na siłach, aby zrobić to samodzielnie oferujemy nasz serwis. Standardowo usługa ta wykonywana jest „od ręki” i kosztuje jedyne 120 zł / moduł.