Zabudowy mobilnych warsztatów

 

Każda z zabudów mobilnych warsztatów posiada własną określoną specyfikację w zależności od branży. Wymaga to dostosowania mebli samochodowych do danej dziedziny. Dzięki dopracowanemu modułowemu systemowi mebli samochodowych nasza firma precyzyjnie skompletuje każdą zabudowę mobilnego warsztatu. Połączenie ze sobą takich materiałów jak blacha stalowa, aluminium i tworzyw sztucznych daje gwarancję uzyskania dużej wytrzymałości połączonej z optymalnym ciężarem zabudowy. Każdy element zabudowy wykonany jest w polskiej fabryce dzięki czemu zapewniamy najlepszą jakość na rynku. Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość udostępnienia auta zastępczego. Dzięki temu w czasie montażu można załatwić bieżące sprawy lub zwiedzić okolicę.

Mobilny warsztat na miarę twoich potrzeb

Każdy nasz regał samochodowy skonstruowany jest w oparciu o budowę modułową, dzięki czemu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji wszystkich jego elementów takich jak: półki do busa,  odpowiedni stół do busa czy szafki na narzędzia. Bazując na naszej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w danym pojeździe.

Nasz modułowy system regałów samochodowych pozwoli idealnie dostosować projekt do specyfikacji każdej branży. Przy zastosowaniu naszych mebli samochodowych z łatwością uzyskamy zabudowę dla mobilnych serwisów pojazdów budowlanych, rolniczych czy osobowych. Najważniejszym czynnikiem ograniczającym przy projektowaniu  jest miejsce dostępne w danym aucie.

Elementy, jakie mogą wchodzić w skład zabudowy serwisowej:

Szeroki wachlarz dostępnych modułów mebli samochodowych pozwoli Państwu maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń oraz optymalnie ją wykorzystać. Nasza firma zapewni, iż mobilny warsztat będzie w pełni wyposażony we wszystkie elementy konieczne do sprawnego funkcjonowania. W naszym asortymencie znajdą państwo:

  • szeroką ofertę  regałów oraz szafek z szufladami
  • półki do busa które charakteryzują się dużą ergonomicznością
  • płyty perforowane z możliwością samodzielnej konfiguracji
  • stoły warsztatowe z uchwytem na imadło oraz stoły do busa
  • szafki na narzędzia
  • systemy drobnych zamocowań ( akcesoria do higieny, apteczki)
  • obicia boczne auta
  • podłogi do aut
  • moduły podpodłogowe

Nasza firma oferuje możliwość bezpłatnej wizualizacji 3D danej zabudowy. Dzięki temu znacznie łatwiej dobrać odpowiednią zabudowę auta.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych zabudów mobilnych warsztatów? Skontaktuj się z nami! Lub przejdź do naszego sklepu internetowego.

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym energii i chęci do pracy z którym można w każdej kwestii dojść do porozumienia. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

KONTAKT

© 2019 Mobiltech Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wdrożenie: SIPLEX Studio

X