Alternatywą dla nowych zestawów są zabudowy używane. Pozwalają na wykonanie profesjonalnej zabudowy w cenie niższej średnio o 30-50% od kompletu składającego się z ich nowych odpowiedników.

Są to produkty wysokiej jakości firm takich jak Edstrom, Wurth, Sortimo, Bott, Syncro, Aluca, Tevo, Metalowiec oraz wiele innych.

Zawsze masz możliwość wyboru – w naszym magazynie w Kielcach codziennie znajduje się minimum 50-60 różnych zestawów.

Większość z nich pochodzi z importowanych aut, których przeznaczenie zostało zmienione z instalacyjno-serwisowego na służące typowo do przewożenia ładunków.

Czy używany znaczy gorszy? Absolutnie nie! Każdy zestaw jest profesjonalnie sprawdzany przez nasz zespół. W rezultacie otrzymujesz gotowe do zamontowania, wyczyszczone i wolne od uszkodzeń produkty.

Na miejscu masz możliwość przymierzenia i montażu wybranego zestawu do swojego auta. W razie potrzeby wykonamy jego modyfikacje i uzbroimy w dodatkowy osprzęt, tak by maksymalnie dopasować jego funkcjonalność do Twoich potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym energii i chęci do pracy z którym można w każdej kwestii dojść do porozumienia. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

KONTAKT

© 2019 Mobiltech Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wdrożenie: SIPLEX Studio

X