Zabudowy turystyczne busów

Oferujemy państwu możliwość wyposażenia Państwa auta w zabudowę turystyczną. Nasze projekty bazują na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych oraz technologi stosowanej przez największych producentów Kaperów i przyczep kempingowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednio przeszkolonemu personelowi żadna zabudowa turystyczna nie stanowi dla nas problemu a jakość wykonania w niczym nie ustępuje rozwiązań fabrycznych.

Jak wygląda proces przebudowy?

Pierwszym krokiem jest weryfikacja auta. Z racji różnych rozmiarów zabudowa campingowa jest odpowiednio dostosowywana. Po weryfikacji wstępnej możemy przystąpić do  procesu demontażu wnętrza. Konieczne jest wyjęcie wszystkich zamontowanych elementów począwszy od foteli na obiciach bocznych kończąc.

Gdy posiadamy już przygotowane wnętrze możemy przystąpić do procesu przymierzania zabudowy. Na tym etapie dokonywane są wszelkie pomiary wstępne oraz dostosowywane są odpowiednie mocowania do montowanej zabudowy. Kolejno tworzona jest niezbędna instalacja . Nasze rozwiązanie posiada wygodny panel  z którego mamy możliwość bezpośredniej obsługi temperatury klimatyzacji czy zamontowanej lodówki. Kolejne zabiegi obejmują wycięcie niezbędnych otworów min. na dolewanie wody do zbiorników, czy wtyczkę prądową umożliwiającą ładowanie samochodu na postoju. Na życzenie klienta istnieje możliwość pominięcia etapu ingerencji w karoserię pozostawiając ją nienaruszoną. Jednym z ostatnich etapów jest montaż obrotnic do przednich foteli. Dzięki tej modyfikacji istnieje możliwość lepszego wykorzystania ich w naszej nowej zabudowie.

Jakie elementy wchodzą w skład naszej zabudowy?

Oferowane przez nas zabudowy są fabrycznym rozwiązaniem renomowanych producentów. Mamy możliwość dostosowania zabudowy pod określone wymagania klienta. Oto elementy jakie wchodzą w skład wyposażenia:

 
  • – obrotnice w fotelach przednich,
  • – system szyn do mocowania foteli w tylnej części pojazdu,
  • – system łóżka rozkładanego,
  • – zabudowa meblowo-kuchenna wraz z kompletnym wyposażeniem takim jak: zlew, lodówka czy kuchenka gazowa,
  • – system oświetlenia ledowego oraz elektryki uwzględniający możliwość podłączenia do zasilania na polach kempingowych,
  • – opcjonalna markiza firmy Fiamma,
  • – mały prysznic umożliwiający kąpiele,

Co wyróżnia nasze zabudowy turystyczne?

Oferowana przez nas zabudowa turystyczna busa to rozwiązania sprawdzone w praktyce. Dzięki temu mają państwo gwarancję jej najwyższej jakości. Każdy z elementów zaprojektowany jest, tak by zmaksymalizować jego użyteczność. Na uwagę zasługują tu przednie fotele z możliwością obracania. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń oraz komfort. Cały proces obrotu obydwu foteli jest prosty i lekki dzięki temu poradzi sobie z nim każdy użytkownik auta. Siedzenia tylne posiadają funkcję rozkładania, po zastosowaniu dedykowanej dostawki otrzymujemy bardzo wygodne i komfortowe łóżko do spania.

Temperaturą w pojeździe można dowolnie sterować za pomocą panelu. Możemy tu dowolnie regulować klimatyzację oraz temperaturę w lodówce. Dzięki odpowiednim zmianom cały system nawiewów jest równomiernie rozłożony po całym wnętrzu. Zapewni to użytkownikowi stałą temperaturę, nie obciążając tym samym systemu klimatyzacji. Z poziomu panelu możemy sterować oświetleniem oraz resztą urządzeń elektrycznych. Mamy również wgląd do takich danych jak poziom zużycia świeżej wody oraz napełnienie zbiornika na nieczystości. Opróżnianie zbiornika na ścieki jest możliwe za pomocą węża spustowego znajdującego się pod autem.

 
Poza standardowym akumulatorem w części silnikowej montowany jest dodatkowy we wnętrzu pojazdu. Odpowiedzialny jest on za zasilanie całej dodatkowej infrastruktury elektrycznej w aucie, włączając w to nowoczesne oświetlenie w technologi Led. W każdym wyposażeniu znajduje się również przetwornica zapewniająca stały dostęp do napięcia 230 V. Dodatkowy akumulator zapewnia pełne bezpieczeństwo również w wypadku wzmożonego zużywania energii elektrycznej na postoju. W każdym zabudowywanym aucie instalujemy specjalne gniazdo umożliwiające stałe dostarczanie energii elektrycznej z zewnętrznego źródła zasilania np. gdy znajdujemy się na polu campingowym.
 

We wnętrzu nie zapomniano o najistotniejszych elementach w każdym kempingu. W systemie mebli prócz poręcznych schowków znajdziemy również zlew, gdzie bez problemu umyjemy naczynia. Jest również poręczna kuchenka gazowa, na której ugotujemy smaczny posiłek. Całość dopełnia jest lodówka, gdzie będziemy mogli długo utrzymać świeżość produktów. Dostęp do bieżącej wody mamy również z tyłu auta w lewej jego części. Po dopięciu słuchawki prysznicowej otrzymujemy skromną toaletę. Jako opcjonalne wyposażenie mamy markize firmy Fiamma. Doskonale ochroni nas zarówno przed deszczem oraz upalnym słońcem.

Cała oferowana przez nas zabudowa turystyczna jest gruntownie przemyślana, by użytkownik uzyskał jak najbardziej funkcjonalną przestrzeń. Z racji, iż oferujemy tylko i wyłącznie produkty znanych marek  mogą państwo liczyć na najwyższą jakość każdego z najmniejszych elementów produktu. Jako profesjonaliści wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów dostosowując szczegóły zabudowy do życzeń naszych klientów.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób planujących używać auta na co dzień oraz podczas wakacji. Każda podróż w takim samochodzie to czysta przyjemność.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych zabudów turystycznych? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym energii i chęci do pracy z którym można w każdej kwestii dojść do porozumienia. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

KONTAKT

© 2019 Mobiltech Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wdrożenie: SIPLEX Studio

X