Zabudowy serwisowo-warsztatowe

Auto posiadające zabudowę serwisowo-warsztową znacząco podnosi sprawność realizowanych usług. Nasz system mebli samochodowych przystosowany jest do wygodnego przechowywania i transportowania wszelakiego rodzaju narzędzi i akcesoriów. Tego typu organizacja miejsca zapewnia bezpośredni dostęp do wszelkich narzędzi oraz znacząco podnosi ich żywotność dzięki prawidłowemu przechowywaniu. Organizacja przestrzeni z naszymi zabudowami auta przełoży się na podwyższenie wydajności pracy oraz całkowicie wykluczy możliwość przypadkowego zgubienia narzędzi. Nasze meble samochodowe z powodzeniem konkurować mogą z autoryzowanymi mobilnymi warsztatami. Wszystkie nasze elementy wykonane są w polskiej fabryce z najwyższej jakości materiałów, znacząco podnoszących odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie rozmieszczenie nie ogranicza komfortowego poruszania się autem.

Duży wybór akcesoriów

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór dodatkowych elementów zabudowy co czyni je niezastąpione w każdej sytuacji. W naszym asortymencie posiadamy  takie elementy jak przenośna umywalka czy uchwyt na ręcznik, więc bez trudu utrzymają Państwo higienę pracy. Dzięki listwą airline mocowanie żadnego ładunku nie będzie stanowić problemu. Mamy świadomość iż każdy nasz klient ma inne potrzeby więc nasi pracownicy służą pomocą na każdym z etapów dobierając akcesoria pod określoną specyfikację.

Najważniejsze cechy oraz korzyści z posiadania naszej zabudowy

  • Bezpieczny transport narzędzi zapewniony jest dzięki stabilnej zgrzewanej konstrukcji całkowicie eliminujący niekontrolowane przemieszczanie się.
  • Znaczące zwiększenie wydajności pracy dzięki odpowiednio ułożonemu sprzętowi.
  • Przedłużenie żywotności wszelkich sprzętów dzięki odpowiedniemu ich zabezpieczeniu.
  • Podwyższenie profesjonalnego wyglądu oraz prestiżu firmy w oczach klientów.
  • Niskie koszty zakupu, cena podstawowego systemu zaczyna się od 960 zł netto.
  • Niska masa, dzięki zastosowaniu aluminium i odpowiednia konstrukcja powoduje, iż pojedynczy moduł waży poniżej 30 kg.
  • Polski produkt o najwyższej jakości.

Montaż samodzielny lub profesjonalna obsługa przez nasz serwis

Wszystkie regały do busa, moduły zabudowy warsztatowej oraz serwisowej są w całości zmontowane, więc ich montaż w aucie nie wymaga specjalistycznych narzędzi i umiejętności. Standardem jest dołączanie uniwersalnego zestawu montażowego. Jeśli dysponujemy podstawowymi narzędziami takimi jak wkrętarka oraz zestaw kluczy z pewnością zamontujemy każdy regał samochodowy naszej zabudowy.
 
Jeśli jednak nie dysponują Państwo odpowiednimi narzędziami lub czasem nasz serwis służy pomocą. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą oraz umiejętnościami zdobytymi w ciągu wielu lat działalności naszej firmy. Dzięki nam prężnie działa już wiele warsztatów oraz serwisów. Koszt usługi montażu to jedyne 120 zł / moduł. Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość udostępnienia auta zastępczego. Dzięki temu w czasie montażu można załatwić bieżące sprawy lub zwiedzić okolicę.

Kilka słów o nas

Cała nasza firma to zgrany zespół doświadczanych specjalistów. Dzięki zdobytej wiedzy praktycznej bez trudu rozwiązujemy wszelkie problemy oraz służymy pomocą  przy kompletowaniu zabudowy serwisowej busa. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

Mamy świadomość, iż czas to pieniądz więc nasze zabudowy serwisowo-warsztatowe pomagają w znaczący sposób go zaoszczędzić, podwyższając sprawność wykonywanych usług. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje, staramy się dopasować indywidualnie do każdego klienta. Nasza firma rozwija się każdego dnia tak jak i nasza oferta produktów.

s

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym energii i chęci do pracy z którym można w każdej kwestii dojść do porozumienia. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

KONTAKT

© 2019 Mobiltech Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wdrożenie: SIPLEX Studio

X