Zabudowy serwisowo-warsztatowe to system mebli przystosowanych do wygodnego przechowywania i transportu różnego rodzaju narzędzi, drobnych detali i akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia serwisu u klienta.

Korzyści

  • Dzięki odpowiedniej zabudowie transport jest bezpieczny. Stabilna, zgrzewana konstrukcja zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się narzędzi i innego sprzętu serwisowego wewnątrz auta.
  • Odpowiednio posegregowane narzędzia, znajdujące się na półkach, w szufladach i regałach są zawsze w zasięgu ręki. Serwisant nie traci czasu, aby je odszukać.
  • Zabezpieczony sprzęt nie niszczy się podczas przewożenia, co przedłuża jego żywotność.
  • Większa liczba obsłużonych klientów – dzięki zabudowie serwisant może szybciej wykonać swoją pracę.
  • Profesjonalizm – klient widząc Wasz pojazd wie, że podjął właściwą decyzję i współpracuje z fachowcami, którzy szanują swój warsztat pracy i są właściwie przygotowani do wykonania zadania.
  • Wytrzymałość– każdy element wykonany jest w polskiej fabryce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość na rynku.

Koszty

Na pierwszy rzut oka pojawia się myśl, że zabudowa kosztuje „majątek”. Nic bardziej mylnego – koszt podstawowego systemu zaczyna się od 960 zł netto!!!

Masa

Współczesne moduły zabudowy serwisowej nie obciążają znacznie samochodu. Zastosowanie aluminium i odpowiedniej konstrukcji powoduje, że masa pojedynczego modułu wynosi poniżej 30 kg.

Montaż

Montaż modułu zabudowy serwisowej to nic skomplikowanego. Moduły są w całości zmontowane, pozostaje tylko ich montaż w samochodzie.

Do każdego modułu jest dołączany uniwersalny zestaw montażowy. Należy tylko zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia takie jak wkrętarka i komplet kluczy, aby po niespełna godzinie moduł był na stałe zamontowany.

Jeśli natomiast nie czujecie się na siłach, aby zrobić to samodzielnie oferujemy nasz serwis. Standardowo usługa ta wykonywana jest „od ręki” i kosztuje jedyne 120 zł / moduł. Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość udostępnienia auta zastępczego. Dzięki temu w czasie montażu można załatwić bieżące sprawy lub zwiedzić okolicę.

O nas

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym energii i chęci do pracy z którym można w każdej kwestii dojść do porozumienia. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz, a sprzęt który oferujemy zdecydowanie pozwala na zaoszczędzenie tak cennego czasu. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje, staramy się dopasować indywidualnie do każdego klienta. Nasza firma rozwija się każdego dnia tak jak i nasza oferta produktów.

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym energii i chęci do pracy z którym można w każdej kwestii dojść do porozumienia. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

KONTAKT

© 2019 Mobiltech Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wdrożenie: SIPLEX Studio

X