Jak wygląda proces doboru oraz wykonania zabudowy busa

Jeśli chcesz wyposażyć swoje auto dostawcze lub busa w zabudowę, odpowiednią do wykonywanej przez Ciebie pracy to idealnie trafiłeś. Firma Mobiltech specjalizuje się w zabudowie auta poprzez montaż podłogi, boczków na ściany i drzwi, podsufitki oraz wszystkich elementów zabudowy busa. W swojej siedzibie posiadamy duży wybór, nowych, jak i używanych regałów do aut. Jesteśmy doświadczoną firmą, która wykonała już wiele mobilnych warsztatów.

Jak dobierana jest zabudowa busa ?

Zjawiając się w naszej firmie, możesz liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo w wyborze odpowiednich mebli samochodowych. Wszystko zaczyna się już w chwili pierwszego telefonu. Podczas pierwszego kontaktu zbierane są podstawowe informacje dotyczące auta. Konieczne jest ustalenie branży, w jakiej będzie auto działać celem dobrania odpowiedniej zabudowy auta.  Chętnie służymy swoim doświadczeniem, przy wyborze odpowiednich elementów zabudowy busa, tak by jak najefektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń. Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach. Dzięki temu, iż posiadamy bardzo duży wybór mebli samochodowych, każdy nasz klient znajduje odpowiednie wyposażenie dla swojego auta.
 
W naszej ofercie znajduje się szereg akcesoriów do zabudowy, które również wpływają na wygodę i ergonomię pracy. Nasze doświadczenie w mocowaniu takiej zabudowy na aucie umożliwia wielokrotny montaż i demontaż. Zabudowy, które posiadamy w naszej ofercie, idealnie pasują do wielu branż np. serwis chłodniczy, elektro instalacje, energetyczne, operatorzy internetowi, serwisy maszyn budowlanych, serwis sprzętu agro, instalatorzy systemów alarmowych, instalatorzy systemów fotowoltaicznych, firmy budowlane, ochotnicze straże pożarne, serwis wózków widłowych, serwisy systemów zasilania awaryjnego oraz wiele innych.

Darmowa wizualizacja 3D

By lepiej zobrazować wygląd całej zabudowy, oferujemy możliwość wizualizacji całej zabudowy busa bez dodatkowych opłat. Daje to pogląd na całość wykonywanej zabudowy w busie celem jak najlepszej optymalizacji. Każdy z mebli samochodowych jest wiernie odwzorowany w aucie, w jakim planowana jest zabudowa.

Profesjonalny montaż przez naszych specjalistów

Nasze zabudowy do busów składają się z .gotowych w całości zmontowanych elementów. Ich montaż nie jest skomplikowany. Istnieje więc możliwość ich montażu we własnym zakresie. Wystarczy, gdy posiadamy kilka podstawowych narzędzi. Gdy jednak zajdzie taka potrzeba pomocą służą nasi specjaliści dysponujący odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem. Dołożymy wszelkich starań, by montaż przebiegł sprawnie, a całość zabudowy służyła niezawodnie przez długi okres.

Wybór naszej firmy to gwarancja zadowolenia, posiadamy konkurencyjne ceny, a jakość naszych usług i towaru jest na najwyższym poziomie. Fundamentalnym dowodem jest fakt, iż klienci, którzy choć raz wykonali u nas zabudowę busa, wracają do nas wielokrotnie, oddając swoje nowe auta w nasze ręce. Mają oni świadomość, iż będą zadowoleni z wykonanej usługi, a cena nie będzie wygórowana

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym energii i chęci do pracy z którym można w każdej kwestii dojść do porozumienia. Każdego dnia dokonujemy starań, aby nasz klient był obsłużony w sposób profesjonalny i szybki.

KONTAKT

© 2019 Mobiltech Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wdrożenie: SIPLEX Studio

X